Oferta

Przeprowadzki prywatne, firmowe, biur i magazynów, Przeprowadzki lokalne i długodystansowe.
 
Oferujemy każdego rodzaju przeprowadzkę, oraz wszelkie usługi związane z relokacją rzeczy, mienia. Przewozimy lokalnie i na długich dystansach.  Wniesienie wyniesienie sprzętów, załadunek, Montaż i demontaż zabezpieczenie oraz drobne naprawy, pakowanie do pojemników i worków, rozpakowanie. Przestrzegamy przytym wszystkich ogólnie przyjętych zaleceń higienicznych związanych z pandemią Covid19, czyli DDM + rękawiczki.
 
Przeprowadzka w Gdyni
 
Przeprowadzka to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które decydują się na nią po raz pierwszy. Zazwyczaj  powoduje roztargnienie oraz ogromny niepokój związany z organizacją. Proces ten wymaga odpowiedniego przygotowania, dzięki przydatnym trikom ułatwisz sobie całe przedsięwzięcie i ograniczysz stres. 

 Przygotuj odpowiednią ilość kartonów, pogrupuj przedmioty tematycznie i oznacz je np. "ubrania", " sprzęt kuchenny". Szkło należy dodatkowo zabezpieczyć, np zbędnymi gazetami, a karton oznaczyć, aby ekipa przeprowadzkowa obchodziła się z nimi ze szczególną ostrożnością. Pamiętajmy, przedmioty lżejsze pakujemy do kartonów większych, a te cięższe do mniejszych. Zadbajmy o to aby usługa transportowa  w każdym kartonie znajdowały się otwory do chwytania, jeśli ich nie ma, możemy posłużyć się nożykiem i naciąć otwór, co w znacznym stopniu ułatwi noszenie taxi bagażowe.

 Opróżnij wszystkie szafy, komody z ich zawartości. W przypadku ciężkich szaf, rozważ ich demontaż, co znacznie ułatwi ekipie transport i noszenie ( tę czynność możemy również zlecić ekipie przeprowadzkowej). Do pakowania ubrań możesz wykorzystać worki na śmieci. W dnie worka robimy otwór i przewlekamy przez haczyki, związujemy z drugiej strony. Do zabezpieczenia mebli możemy użyć foli śniadaniowej, zapobiegniemy w ten sposób wszelkim zadrapaniom i otarciom. To samo tyczy się lodówek, z których wyjmujemy cała zawartość, pamiętajmy aby rozmrozić ją przynajmniej 24h przed transportem.

 Szyby i lustra powinny zostać dodatkowo zabezpieczone. Bagażówka, przede wszystkim naklej na nie taśmę, tworząc literę "X", gdyby zbiły się podczas transportu, zapobiegnie to pokruszeniu i rozpadnięciu. Aby zapobiec takiej sytuacji owiń je folią bąbelkową oraz zabezpiecz dodatkowo tekturą.

 Aby objętość transportu była jak najmniejsza warto zastosować się do zasady "jedno w drugie" tzn umieszczaj jedne przedmioty w drugich, tak aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Do pustych toreb powkładaj mniejsze przedmioty. Garnki wypełnij drobniejszymi przedmiotami kuchennymi. Każda wolna przestrzeń to większa objętość, dlatego upewnij się czy wykorzystałeś   całą wolną przestrzeń.

 Plączące się kable mogą stać się prawdziwą udręką. Po rozłączeniu urządzenia, zwiń każdy kabel osobno i odpowiednio oznacz, dzięki czemu z łatwością rozpoznasz, do jakiego sprzętu należą. Przydadzą się gumki recepturki, które ułatwią segregacje.

Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy. Często nie zdajemy sobie sprawy z ilości zbędnych przedmiotów, które nagromadziły się nawet przez lata. Zrób dokładny przegląd, zastanów się czego nie potrzebujesz, jest to doskonały moment aby pozbyć się zalegającej sterty. Przedmioty możesz oddać, sprzedać bądź wyrzucić.

 

 
 
 
Przedstawione porady w pozytywny sposób przyczynią się do ograniczenia frustracji związanych z przeprowadzką, która może ściągnąć sen z powiek. Pamiętajmy, że każe pytanie, wątpliwość rozwiejemy podczas rozmowy telefonicznej bądź mailowej.
 
Zapraszamy do kontaktuBagażówki Trójmiejskie tel: 506 666 047